KONST / Ramar / Ramar 10291445
nr 1029 1445
Ramar
Ett par, Förgyllda, 1800-tal, ramens innermått: 29x33
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 4 april 2016
kl 19:37:19
1.100 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
2.200 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr